Posebno obvestilo!

Zaradi varnosti tekmovalcev (vsled namestitve
potencialno nevarnih predmetov v delu NT dvorane)

 do nadaljnega odpovedujem vsa klubska tekmovanja!

(vf, 15.11.2019)

2.m.  Iztok Mihelič,      1.m.  Etbin Gregorič,    3.m.  Ciril Kozjek.   tolaž. sk., 1.m.  Aleksander Možina

Lestvica posameznikov po 3.krogu (odigranem 4.nov.2019)
ime in priimek tekem točke 1.+2.kr točke 3.kr. skupaj uvrstitev
1 Gregorič Etbin 3 19 5+1+1+2+2 30 1
2 Mihelič Iztok 3 18 5+1+1+2 27 2
3 Kozjek Ciril 3 17 5+1+1+1 25 3
4 Pangrič Darko 3 13 6+1+1 21 4
5 Vida Srečo 2 20 20 5
6 Uranič Miran 3 12 4+1 17 6
7 Lapanja Dragica 3 11 3+1 15 7
8 Posavec Jurij 3 9 3+1 13 8. do 9.
9 Dolinar Bojan 3 8 4+1 13 8. do 9.
10 Maček Branko 3 8 2 10 10. do 11.
11 Znoj Marko 2 5 4+1 10 10. do 11.
12 Mežnar Franci 3 6 3 9 12
13 Pivec Maks 2 8 8 13
14 Tratar Silvo 3 5 2 7 14. do 16.
15 Jevšnik Aleš 3 5 2 7 14. do 16.
16 Globočnik Slavko 3 4 3 7 14. do 16.
17 Markovič Vili 3 4 2 6 17. do 18.
18 Mir Klemen 2 3 3 6 17. do 18.
19 Dobrin Janez 2 3 2 5 19. do 21.
20 Rozman Dušan 2 5 5 19. do 21.
21 Možina Aleksander 1 3+2 5 19. do 21.
22 Oberstar Janez 3 3 1 4 22
23 Prešern Benjamin 1 3 3 23
24 Smolej Petra 2 2 2 24. do 27.
25 Jovanovič Dragan 1 2 2 24. do 27.
26 Brajkovič Stojan 1 1 2 24. do 27.
27 Kocjančič Aleš 2 1 1 2 24. do 27.
28. Seme Robi 1 1 1 28
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 3. krogu
Posavec Jurij 1 1 3 1
Uranič Miran 1 2 2. do 3.
Možina Aleksander 1 2 2. do 3.
Rozman Dušan 1 1 4. do 5.
Mežnar Franci 1 1 4. do 5.

Lestvica posameznikov 2019/20 po 2. krogu  ( 21.oktobra 2019)                       
ime in priimek tekem točke1.kr. točke 2.kr. skupaj  uvrstitev
1 Vida Srečo 2 12 5+1+1+1 20 1
2 Gregorič Etbin 2 7 6+1+1+2+2 19 2
3 Mihelič Iztok 2 8 6+1+1+2 18 3
4 Kozjek Ciril 2 10 5+1+1 17 4
5 Pangrič Darko 2 7 5+1 13 5
6 Uranič Miran 2 6 4+2 12 6
7 Lapanja Dragica 2 6 4+1 11 7
8 Posavec Jurij 2 5 3+1 9 8
9 Dolinar Bojan 2 4 4 8 9. do 11.
10 Maček Branko 2 4 4 8 9. do 11.
11 Pivec Maks 2 3 4+1 8 9. do 11.
12 Mežnar Franci 2 3 2+1 6 12
13 Znoj Marko 1 5 5 13.do 16.
14 Rozman Dušan 2 3 2 5 13.do 16.
15 Tratar Silvo 2 3 2 5 13.do 16.
16 Jevšnik Aleš 2 2 3 5 13.do 16.
17 Globočnik Slavko 2 2 2 4 17.do 18.
18 Markovič Vili 2 2 2 4 17.do 18.
19 Mir Klemen 1 3 3 19.do 21.
20 Oberstar Janez 2 2 1 3 19.do 21.
21 Dobrin Janez 1 3 3 19.do 21.
22 Smolej Petra 2 1 1 2 22. do 23.
23 Jovanovič Dragan 1 2 2 22. do 23.
24 Brajkovič Stojan 1 1 1 24. do 26.
25 Kocjančič Aleš 1 1 1 24. do 26.
26 Seme Robi 1 1 1 24. do 26.
2. turnir posameznikov 2019/20   (21.oktobra 2019)
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 2. krogu
Posavec Jurij 1 2 1. do 2.
Uranič Miran 1 2 1. do 2.
Rozman Dušan 1 1 3. do 4.
Mežnar Franci 1 1 3. do 4.

Lestvica posameznikov 2019/20 po 1. krogu  ( 7.oktobra 2019)                       
ime in priimek tekem točke1.kr. skupaj  uvrstitev
1 Vida Srečo 1 6+1+1+2+2 12 1
2 Kozjek Ciril 1 6+1+1+2 10 2
3 Mihelič Iztok 1 5+1+1+1 8 3
4 Gregorič Etbin 1 5+1+1 7 4. do 5.
5 Pangrič Darko 1 6+1 7 4. do 5.
6 Uranič Miran 1 5+1 6 6. do 7.
7 Lapanja Dragica 1 5+1 6 6. do 7.
8 Posavec Jurij 1 3+2 5 8. do 9.
9 Znoj Marko 1 4+1 5 8. do 9.
10 Dolinar Bojan 1 4 4 10.do 11.
11 Maček Branko 1 4 4 10.do 11.
12 Rozman Dušan 1 2+1 3 12.do15.
13 Mežnar Franci 1 3 3 12.do15.
14 Tratar Silvo 1 3 3 12.do15.
15 Pivec Maks 1 3 3 12.do15.
16 Jevšnik Aleš 1 2 2 16.do20.
17 Globočnik Slavko 1 2 2 16.do20.
18 Oberstar Janez 1 2 2 16.do20.
19 Jovanovič Dragan 1 2 2 16.do20.
20 Markovič Vili 1 2 2 16.do20.
21 Smolej Petra 1 1 1 21.do23.
22 Brajkovič Stojan 1 1 1 21.do23.
23 Kocjančič Aleš 1 1 1 21.do23.

 

1. turnir posameznikov 2019/20   (7.oktobra 2019)
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 1. krogu
1 Posavec Jurij 1 2 1
2 Rozman Dušan 1 1 2