2.m.   Jurij Posavec,      1.m.   Benjamin Prešeren ,      3.m.  Klemen Mir ;   tolaž. sk.:  1.m.  Toni Kavčič
2. selekcija, končne uvrstitve (po 8.krogu, odigranem 9. marca 2020)
točke 1-8
točk
ime in priimek
krogov
točke 1- 7
točke 8.kr.
odb.-10%
skupaj
mesto
1
Posavec Jurij
8
33
2+1+1+2
39 – 10%
35,1
1
2
Pivec Maks
7
26
4+1
31
31
2
3
Maček Branko
8
26
1
27 – 10%
24,3
3
4
Mežnar Franci
8
21
3+1
25 – 10%
22,5
4
5
Dobrin Janez
6
16
3+1
20
20
5
6
Jevšnik Aleš
7
15
3+1+1
20
20
6
7
Mir Klemen
5
11
4+1+1+1
18
18
7
8
Tratar Silvo
8
18
1
19 – 10%
17,1
8
9
Globočnik Slavko
6
17
17
17
9
10
Prešern Benjamin
3
7
3+1+1+2+2
16
16
10
11
Možina Aleksander
3
15
15
15
11
12
Fajon Robi 
4
13
2
15
15
12
13
Markovič Vili
8
12
3
15 – 10%
13,5
13
14
Kavčič Toni
2
10
1+2
13
13
14
15
Smolej Klemen
2
8
2+1
11
11
15
16
Oberstar Janez
6
9
9
9
16
17
Seme Robi
5
5
2+1
8
8
17
18
Tomazin Mark
1
7
7
7
18
19
Kocjančič Aleš
6
7
7
7
19
20
Rozman Dušan
2
5
5
5
20
21
Kajzer Matjaž
1
4
4
4
21
22
Jerše Marjan
2
1
2
3
3
22
23
Nadišar Miro
1
2
2
2
23. do 25.
24
Jovanovič Dragan
1
2
2
2
23. do 25.
25
Brajkovič Stojan
1
2
2
2
23. do 25.
26
Smolej Petra
2
2
2
2
26
Tolažilna skupina, po 8. turnirju
1.mesto
2.mesto
sk.točk
uvrstitev
2019/20 – 2. SELEKCIJA
Dobrin Janko
1
2
1. do 3.
Kavčič Toni
1
2
1. do 3.
Tratar Silvo
1
2
1. do 3.
Mežnar Franci
1
1
4. do 6.
Prešeren Benjamin
1
1
4. do 6.
Seme Robi
1
1
4. do 6.

SELEKCIJA 1, 9.krog

ime in priimek
krogov
seti 6-8
seti 9.kr.
skupaj
točke 1-8
točke 9.kr.
skupaj
mesto
Gregorič Etbin
9
37/20
14/8
51/28
68
7
75
1
Mihelič Iztok
9
42/18
11/8
53/26
67
6
73
2
Kozjek Ciril
9
33/25
15/6
48/31
59
8
67
3
Vida Srečo
8
38/19
14/5
52/24
59
7
66
4
Pangrič Darko
8
32/27
12/8
44/35
44
6
50
5
Uranič Miran
9
26/30
7/13
33/43
46
3
49
6
Lapanja Dragica
9
20/35
8/12
28/47
37
4
41
7
Dolinar Bojan
9
15/39
3/14
18/53
32
2
34
8
Znoj Marko
8
11/41
4/15
15/56
29
2
31
9
2.m.  Slavko Globočnik,      1.m.  Toni Kavčič,      3.m.  Klemen Smolej;     tolaž. sk.:  1.m.  Silvo Tratar

2. selekcija, uvrstitve po 7.krogu (odigranem 17.02.2020)
ime in priimek
krogov
točke 1- 6
točke 7.kr.
skupaj
uvrstitev
1
Posavec Jurij
7
28
4+1
33
1
2
Pivec Maks
6
20
4+1+1
26
2
3
Maček Branko
7
24
2
26
3
4
Mežnar Franci
7
17
3+1
21
4
5
Tratar Silvo
7
15
1+2
18
5
6
Globočnik Slavko
6
10
3+1+1+2
17
6
7
Dobrin Janez
5
16
16
7
8
Možina Aleksander
3
15
15
8
9
Jevšnik Aleš
6
12
3
15
9
10
Fajon Robi 
3
9
3+1
13
10
11
Markovič Vili
7
10
2
12
11
12
Mir Klemen
4
9
2
11
12
13
Kavčič Toni
1
4+1+1+2+2
10
13
14
Oberstar Janez
6
9
9
14
15
Smolej Klemen
1
5+1+1+1
8
15
16
Tomazin Mark
1
7
7
16
17
Prešern Benjamin
2
3
3+1
7
17
18
Kocjančič Aleš
6
6
1
7
18
19
Rozman Dušan
2
5
5
19
20
Seme Robi
4
4
1
5
20
21
Kajzer Matjaž
1
3+1
4
21
22
Nadišar Miro
1
2
2
22. do 24.
23
Jovanovič Dragan
1
2
2
22. do 24.
24
Brajkovič Stojan
1
2
2
22. do 24.
25
Smolej Petra
2
2
2
25
26
Jerše Marjan
1
1
1
26
Tolažilna skupina, 7. turnir
1.mesto
2.mesto
sk.točk
uvrstitev
2019/20 – 2. SELEKCIJA
Dobrin Janko
1
2
1. do 2.
Tratar Silvo
1
2
1. do 2.
Mežnar Franci
1
1
2. do 3.
Prešeren Benjamin
1
1
2. do 3.
SELEKCIJA 1, 8.krog
ime in priimek
krogov
seti 6-7
seti 8.kr.
skupaj
točke 1-7
točke 8.kr.
skupaj
mesto
Gregorič Etbin
8
25/14
12/6
37/20
61
7
68
1
Mihelič Iztok
8
28/13
14/5
42/18
60
7
67
2
Vida Srečo
7
28/11
10/8
38/19
54
5
59
3
Kozjek Ciril
8
18/20
15/5
33/25
51
8
59
4
Uranič Miran
8
20/18
6/12
26/30
43
3
46
5
Pangrič Darko
7
22/18
10/9
32/27
39
5
44
6
Lapanja Dragica
8
11/25
9/10
20/35
32
5
37
7
Dolinar Bojan
8
11/26
4/13
15/39
29
3
32
8
Znoj Marko
7
9/27
2/14
11/41
27
2
29
9
2.m.  Robi Fajon       1.m.  Jurij Posavec      3.m.  Branko Maček;    1.m. tolaž. sk.  Janko Dobrin

—-

SELEKCIJA 2,  uvrstitve po 6.krogu (odigranem 29.01.2020)
ime in priimek
krogov
točke 1- 5
točke 6.kr.
skupaj
uvrstitev
1
Posavec Jurij
6
20
3+1+2+2
28
1
2
Maček Branko
6
17
5+1+1
24
2
3
Pivec Maks
5
15
4+1
20
3
4
Mežnar Franci
6
14
2+1
17
4
5
Dobrin Janez
5
11
3+2
16
5
6
Možina Aleksander
3
15
15
6
7
Tratar Silvo
6
12
3
15
7
8
Jevšnik Aleš
5
12
12
8
9
Globočnik Slavko
5
10
10
9
10
Markovič Vili
6
9
1
10
10
11
Fajon Robi 
2
1
5+1+2
9
11
12
Mir Klemen
3
9
9
12
13
Oberstar Janez
6
7
2
9
13
14
Tomazin Mark
1
7
7
14
15
Kocjančič Aleš
5
4
2
6
15
16
Rozman Dušan
2
5
5
16
17
Seme Robi
3
4
4
17
18
Prešern Benjamin
1
3
3
18
19
Nadišar Miro
1
2
2
19. do 22.
20
Jovanovič Dragan
1
2
2
19. do 22.
21
Brajkovič Stojan
1
2
2
19. do 22.
22
Smolej Petra
2
2
2
23
Tolažilna skupina, 6. turnir
1.mesto
2.mesto
sk.točk
uvrstitev
2019/20 – 2. SELEKCIJA
Dobrin Janko
1
2
1
Mežnar Franci
1
1
2
SELEKCIJA 1, 7.krog
ime in priimek
krogov
seti 6.kr.
seti 7.kr.
skupaj
točke 1-6
točke 7.kr.
skupaj
mesto
Gregorič Etbin
7
12/7
13/7
25/14
54
7
61
1
Mihelič Iztok
7
13/8
15/5
28/13
52
8
60
2
Vida Srečo
6
14/5
14/6
28/11
47
7
54
3
Kozjek Ciril
7
9/10
9/10
18/20
46
5
51
4
Uranič Miran
7
9/11
11/7
20/18
37
6
43
5
Pangrič Darko
6
13/7
9/11
22/18
35
4
39
6
Lapanja Dragica
7
8/10
3/15
11/25
30
2
32
7
Dolinar Bojan
7
5/14
6/12
11/26
26
3
29
8
Znoj Marko
6
4/15
5/12
9/27
24
3
27
9
SELEKCIJA 1, 6.krog
ime in priimek
krogov
seti 6.kr.
skupaj
točke 1- 5
točke 6.kr.
skupaj
mesto
Gregorič Etbin
6
12/7
12/7
48
6
54
1
Mihelič Iztok
6
13/8
13/8
45
7
52
2
Vida Srečo
5
14/5
14/5
40
7
47
3
Kozjek Ciril
6
9/10
9/10
41
5
46
4
Uranič Miran
6
9/11
9/11
32
5
37
5
Pangrič Darko
5
13/7
13/7
29
6
35
6
Lapanja Dragica
6
8/10
8/10
25
5
30
7
Dolinar Bojan
6
5/14
5/14
24
2
26
8
Znoj Marko
5
4/15
4/15
22
2
24
9
Uvrstitve tolažilne skupine v skupinskem delu tekmovanja 2019/20 so dokončne! V preostalih treh krogih se tolažilna skupina v 2. selekciji obračunava na novo, torej samo za ta del. Medalje ob zaključku bodo podeljene za vsak del posebej!
V 1.selekciji po novem zaradi točnejših izračunavanj uvrstitev dodatno evidentiram tudi stanje v setih.

              
2.m.  Srečo Vida,     1.m.  Iztok Mihelič,    3.m.  Darko Pangrič;    tolaž. sk.  1.m. Marko Znoj

 

5.tur.pos.2019/20
Lestvica posameznikov po 5.krogu (odigranem 16. dec.2019)
ime in priimek
tekem
točke 1. do 4.
točke 5.kr.
skupaj
uvrstitev
1
Gregorič Etbin
5
41
6+1
48
1
2
Mihelič Iztok
5
33
6+1+1+2+2
45
2
3
Kozjek Ciril
5
33
6+1+1
41
3
4
Vida Srečo
4
29
7+1+1+2
40
4
5
Uranič Miran
5
26
5+1
32
5
6
Pangrič Darko
4
21
5+1+1+1
29
6
7
Lapanja Dragica
5
21
4
25
7
8
Dolinar Bojan
5
18
5+1
24
8
9
Znoj Marko
4
16
4+2
22
9
10
Posavec Jurij
5
16
4
20
10
11
Maček Branko
5
14
3
17
11
11
Možina Aleksander
3
9
5+1
15
12
12
Pivec Maks
4
11
4
15
13
13
Mežnar Franci
5
11
3
14
14
14
Jevšnik Aleš
5
9
3
12
15. do 16.
15
Tratar Silvo
5
10
2
12
15. do 16.
16
Dobrin Janez
4
8
3
11
17
17
Globočnik Slavko
5
9
1
10
18
18
Mir Klemen
3
9
9
19
19
Markovič Vili
5
7
2
9
20
20
Tomazin Mark
1
6+1
7
21
21
Oberstar Janez
5
6
1
7
22
22
Rozman Dušan
2
5
5
23
23
Seme Robi
3
2
2
4
24
24
Kocjančič Aleš
4
3
1
4
25
25
Prešern Benjamin
1
3
3
26
26
Nadišar Miro
1
2
2
27. do 29.
27
Jovanovič Dragan
1
2
2
27. do 29.
28
Brajkovič Stojan
1
2
2
27. do 29.
29
Smolej Petra
2
2
2
30
30
Fajon Robi 
1
1
1
31
Tolažilna skupina, 5. turnir
1.mesto
2.mesto
sk.točk
uvrstitev
2019/20
Znoj Marko
2
4
1
Posavec Jurij
1
1
3
2. do 3.
Uranič Miran
1
1
3
2. do 3.
Možina Aleksander
1
2
4
Rozman Dušan
1
1
5. do 7.
Mežnar Franci
1
1
5. do 7.
Mir Klemen
1
1
5. do 7.
4.tur.pos.2019/20
Lestvica posameznikov po 4.krogu (odigranem 2. dec.2019)
ime in priimek
tekem
točke 1- 3
točke 4.kr.
skupaj
uvrstitev
1
Gregorič Etbin
4
30
5+1+1+2+2
41
1
2
Mihelič Iztok
4
27
5+1
33
2. do 3.
3
Kozjek Ciril
4
25
6+1+1
33
2. do 3.
4
Vida Srečo
3
20
6+1+1+1
29
4
5
Uranič Miran
4
17
5+1+1+2
26
5
6
Pangrič Darko
3
21
21
6. do 7.
7
Lapanja Dragica
4
15
5+1
21
6. do 7.
8
Dolinar Bojan
4
13
4+1
18
8
9
Znoj Marko
3
10
4+2
16
9. do 10.
10
Posavec Jurij
4
13
3
16
9. do 10.
11
Maček Branko
4
10
4
14
11
12
Pivec Maks
3
8
3
11
12. do 13.
13
Mežnar Franci
4
9
2
11
12. do 13.
14
Tratar Silvo
4
7
3
10
14
15
Možina Aleksander
2
5
3+1
9
15. do 18.
16
Mir Klemen
3
6
2+1
9
15. do 18.
17
Jevšnik Aleš
4
7
2
9
15. do 18.
18
Globočnik Slavko
4
7
2
9
15. do 18.
19
Dobrin Janez
3
5
3
8
19
20
Markovič Vili
4
6
1
7
20
21
Oberstar Janez
4
4
2
6
21
22
Rozman Dušan
2
5
5
22
23
Prešern Benjamin
1
3
3
23. do 24.
24
Kocjančič Aleš
3
2
1
3
23. do 24.
25
Jovanovič Dragan
1
2
2
25. do 28.
26
Brajkovič Stojan
1
2
2
25. do 28.
27
Smolej Petra
2
2
2
25. do 28.
28
Seme Robi
2
1
1
2
25. do 28.
Tolažilna skupina, 4. turnir
1.mesto
2.mesto
sk.točk
uvrstitev
2019/20
Posavec Jurij
1
1
3
1
Uranič Miran
1
2
2. do 4.
Možina Aleksander
1
2
2. do 4.
Znoj Marko
1
2
2. do 4.
Rozman Dušan
1
1
4. do 6.
Mežnar Franci
1
1
4. do 6.
Mir Klemen
1
1
4. do 6.

2.m.  Iztok Mihelič,      1.m.  Etbin Gregorič,    3.m.  Ciril Kozjek.   tolaž. sk., 1.m.  Aleksander Možina

Lestvica posameznikov po 3.krogu (odigranem 4.nov.2019)
ime in priimek tekem točke 1.+2.kr točke 3.kr. skupaj uvrstitev
1 Gregorič Etbin 3 19 5+1+1+2+2 30 1
2 Mihelič Iztok 3 18 5+1+1+2 27 2
3 Kozjek Ciril 3 17 5+1+1+1 25 3
4 Pangrič Darko 3 13 6+1+1 21 4
5 Vida Srečo 2 20 20 5
6 Uranič Miran 3 12 4+1 17 6
7 Lapanja Dragica 3 11 3+1 15 7
8 Posavec Jurij 3 9 3+1 13 8. do 9.
9 Dolinar Bojan 3 8 4+1 13 8. do 9.
10 Maček Branko 3 8 2 10 10. do 11.
11 Znoj Marko 2 5 4+1 10 10. do 11.
12 Mežnar Franci 3 6 3 9 12
13 Pivec Maks 2 8 8 13
14 Tratar Silvo 3 5 2 7 14. do 16.
15 Jevšnik Aleš 3 5 2 7 14. do 16.
16 Globočnik Slavko 3 4 3 7 14. do 16.
17 Markovič Vili 3 4 2 6 17. do 18.
18 Mir Klemen 2 3 3 6 17. do 18.
19 Dobrin Janez 2 3 2 5 19. do 21.
20 Rozman Dušan 2 5 5 19. do 21.
21 Možina Aleksander 1 3+2 5 19. do 21.
22 Oberstar Janez 3 3 1 4 22
23 Prešern Benjamin 1 3 3 23
24 Smolej Petra 2 2 2 24. do 27.
25 Jovanovič Dragan 1 2 2 24. do 27.
26 Brajkovič Stojan 1 1 2 24. do 27.
27 Kocjančič Aleš 2 1 1 2 24. do 27.
28. Seme Robi 1 1 1 28
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 3. krogu
Posavec Jurij 1 1 3 1
Uranič Miran 1 2 2. do 3.
Možina Aleksander 1 2 2. do 3.
Rozman Dušan 1 1 4. do 5.
Mežnar Franci 1 1 4. do 5.

Lestvica posameznikov 2019/20 po 2. krogu  ( 21.oktobra 2019)                       
ime in priimek tekem točke1.kr. točke 2.kr. skupaj  uvrstitev
1 Vida Srečo 2 12 5+1+1+1 20 1
2 Gregorič Etbin 2 7 6+1+1+2+2 19 2
3 Mihelič Iztok 2 8 6+1+1+2 18 3
4 Kozjek Ciril 2 10 5+1+1 17 4
5 Pangrič Darko 2 7 5+1 13 5
6 Uranič Miran 2 6 4+2 12 6
7 Lapanja Dragica 2 6 4+1 11 7
8 Posavec Jurij 2 5 3+1 9 8
9 Dolinar Bojan 2 4 4 8 9. do 11.
10 Maček Branko 2 4 4 8 9. do 11.
11 Pivec Maks 2 3 4+1 8 9. do 11.
12 Mežnar Franci 2 3 2+1 6 12
13 Znoj Marko 1 5 5 13.do 16.
14 Rozman Dušan 2 3 2 5 13.do 16.
15 Tratar Silvo 2 3 2 5 13.do 16.
16 Jevšnik Aleš 2 2 3 5 13.do 16.
17 Globočnik Slavko 2 2 2 4 17.do 18.
18 Markovič Vili 2 2 2 4 17.do 18.
19 Mir Klemen 1 3 3 19.do 21.
20 Oberstar Janez 2 2 1 3 19.do 21.
21 Dobrin Janez 1 3 3 19.do 21.
22 Smolej Petra 2 1 1 2 22. do 23.
23 Jovanovič Dragan 1 2 2 22. do 23.
24 Brajkovič Stojan 1 1 1 24. do 26.
25 Kocjančič Aleš 1 1 1 24. do 26.
26 Seme Robi 1 1 1 24. do 26.
2. turnir posameznikov 2019/20   (21.oktobra 2019)
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 2. krogu
Posavec Jurij 1 2 1. do 2.
Uranič Miran 1 2 1. do 2.
Rozman Dušan 1 1 3. do 4.
Mežnar Franci 1 1 3. do 4.

Lestvica posameznikov 2019/20 po 1. krogu  ( 7.oktobra 2019)                       
ime in priimek tekem točke1.kr. skupaj  uvrstitev
1 Vida Srečo 1 6+1+1+2+2 12 1
2 Kozjek Ciril 1 6+1+1+2 10 2
3 Mihelič Iztok 1 5+1+1+1 8 3
4 Gregorič Etbin 1 5+1+1 7 4. do 5.
5 Pangrič Darko 1 6+1 7 4. do 5.
6 Uranič Miran 1 5+1 6 6. do 7.
7 Lapanja Dragica 1 5+1 6 6. do 7.
8 Posavec Jurij 1 3+2 5 8. do 9.
9 Znoj Marko 1 4+1 5 8. do 9.
10 Dolinar Bojan 1 4 4 10.do 11.
11 Maček Branko 1 4 4 10.do 11.
12 Rozman Dušan 1 2+1 3 12.do15.
13 Mežnar Franci 1 3 3 12.do15.
14 Tratar Silvo 1 3 3 12.do15.
15 Pivec Maks 1 3 3 12.do15.
16 Jevšnik Aleš 1 2 2 16.do20.
17 Globočnik Slavko 1 2 2 16.do20.
18 Oberstar Janez 1 2 2 16.do20.
19 Jovanovič Dragan 1 2 2 16.do20.
20 Markovič Vili 1 2 2 16.do20.
21 Smolej Petra 1 1 1 21.do23.
22 Brajkovič Stojan 1 1 1 21.do23.
23 Kocjančič Aleš 1 1 1 21.do23.

 

1. turnir posameznikov 2019/20   (7.oktobra 2019)
tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 1. krogu
1 Posavec Jurij 1 2 1
2 Rozman Dušan 1 1 2