Točkovanje posameznikov 2018/19

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 10. krogu  (1. aprila 2019)
ime in priimek točke 1-9 točke 10.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 84 5+1 90 1
2 Pangrič Darko 67 4+1+1+2+2 77 2
3 Kozjek Ciril 69 4+1+1 75 3
4 Gregorič Etbin 59 6+1+1+1 68 4
5 Pirc Dušan 59 5+1 65 5
6 Lapanja Dragica 54 4+1 59 6
7 Uranič Miran 46 4+1 51 7
8 Novak Miha 42 4+1+1+2 50 8
9 Znoj Marko 41 4+2 47 9
10 Možina Aleksander 41 4+1 46 10
11 Posavec Jurij 38 4 42 11
12 Dolinar Bojan 32 3 35 12
13 Košir Janez 30 30 13
14 xy 26 26 14
15 Maček Branko 21 3 24 15
16 Prešern Benjamin 20 1 21 16
17 Mežnar Franci 20 20 17. do 18.
18 Pivec Maks 18 2 20 17. do 18.
19 Globočnik Slavko 17 2 19 19
20 Tratar Silvo 14 2 16 20
21 Poljanšek Bogdan 14 14 21
22 Bajželj Mitja 10 10 22. do 23.
23 Nadišar Miro 8 2 10 22. do 23.
24 Smolej Petra 7 1 8 24
25 Jevšnik Aleš 6 1 7 25
26 Oberstar Janez 6 6 26. do 28.
27 Jovanovič Dragan 6 6 26. do 28.
28 Markovič Vili 6 6 26. do 28.
29 Jerše Marjan 5 5 29. do 30.
30 Seme Robi 4 1 5 29. do 30.
31 Rozman Peter 3 3 31. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 31. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 10. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Znoj Marko 2 1 5 2
3 Lapanja Dragica 2 4 3
4 Pangrič Darko 1 2 4. do 7.
5 Mihelič Iztok 1 2 4. do 7.
6 Dolinar Bojan 2 2 4. do 7.
7 xy 1 0 2 4. do 7.
8 Prešeren Benjamin 1 1 8. do 13.
9 Možina Aleksander 1 1 8. do 13.
10 Nadišar Miro 1 1 8. do 13.
11 Uranič Miran 1 1 8. do 13.
12 Mežnar Franci 1 1 8. do 13.
13 Košir Janez 1 1 8. do 13.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 9. krogu  ( 18.marca 2019)
ime in priimek točke 1-8 točke 9.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 73 5+1+1+2+2 84 1
2 Kozjek Ciril 63 5+1 69 2
3 Pangrič Darko 57 6+1+1+2 67 3
4 Pirc Dušan 52 6+1 59 4. do 5.
5 Gregorič Etbin 51 5+1+1+1 59 4. do 5.
6 Lapanja Dragica 49 3+2 54 6
7 Uranič Miran 40 4+1+1 46 7
8 Novak Miha 37 5 42 8
9 Znoj Marko 37 4 41 9. do 10.
10 Možina Aleksander 35 5+1 41 9. do 10.
11 Posavec Jurij 35 3 38 11
12 Košir Janez 30 30 12
13 Dolinar Bojan 28 3+1 32 13
14 xy 26 26 14
15 Maček Branko 18 3 21 15
16 Mežnar Franci 20 20 16.do 17.
17 Prešern Benjamin 17 3 20 16.do 17.
18 Pivec Maks 16 2 18 18
19 Globočnik Slavko 15 2 17 19
20 Poljanšek Bogdan 13 1 14 20. do 21.
21 Tratar Silvo 11 3 14 20. do 21.
22 Bajželj Mitja 10 10 22
23 Nadišar Miro 8 8 23
24 Smolej Petra 6 1 7 24
25 Oberstar Janez 6 6 25. do 28.
26 Jovanovič Dragan 6 6 25. do 28.
27 Jevšnik Aleš 5 1 6 25. do 28.
28 Markovič Vili 4 2 6 25. do 28.
29 Jerše Marjan 5 5 29
30 Seme Robi 3 1 4 30
31 Rozman Peter 3 3 31. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 31. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 9. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Lapanja Dragica 2 4 2
3 Znoj Marko 1 1 3 3
4 xy 1 0 2 4. do 7.
5 Pangrič Darko 1 2 4. do 7.
6 Mihelič Iztok 1 2 4. do 7.
7 Dolinar Bojan 2 2 4. do 7.
8 Prešeren Benjamin 1 1 8. do 12.
9 Nadišar Miro 1 1 8. do 12.
10 Uranič Miran 1 1 8. do 12.
11 Mežnar Franci 1 1 8. do 12.
12 Košir Janez 1 1 8. do 12.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 8. krogu  ( 4.marca 2019)
ime in priimek točke 1-7 točke 8.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 62 5+1+1+2+2 73 1
2 Kozjek Ciril 54 5+1+1+2 63 2
3 Pangrič Darko 49 5+1+1+1 57 3
4 Pirc Dušan 47 4+1 52 4
5 Gregorič Etbin 45 5+1 51 5
6 Lapanja Dragica 44 4+1 49 6
7 Uranič Miran 34 4+1+1 40 7
8 Novak Miha 37 37 8. do 9.
9 Znoj Marko 32 4+1 37 8. do 9.
10 Možina Aleksander 35 35 10. do 11.
11 Posavec Jurij 30 3+2 35 10. do 11.
12 Košir Janez 26 3+1 30 12
13 Dolinar Bojan 25 3 28 13
14 XY 26 26 14
15 Mežnar Franci 20 20 15
16 Maček Branko 15 3 18 16
17 Prešern Benjamin 17 17 17
18 Pivec Maks 14 2 16 18
19 Globočnik Slavko 13 2 15 19
20 Poljanšek Bogdan 13 13 20
21 Tratar Silvo 10 1 11 21
22 Bajželj Mitja 8 2 10 22
23 Nadišar Miro 8 8 23
24 Oberstar Janez 6 6 24. do 26.
25 Jovanovič Dragan 6 6 24. do 26.
26 Smolej Petra 5 1 6 24. do 26.
27 Jerše Marjan 4 1 5 27. do 28.
28 Jevšnik Aleš 3 2 5 27. do 28.
29 Markovič Vili 3 1 4 29
30 Seme Robi 3 3 30. do 32.
31 Rozman Peter 3 3 30. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 30. do 32.
33 Pečenik Lojze 1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 8. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Znoj Marko 1 1 3 2
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 12.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 12.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 12.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 12.
11 Dolinar Bojan 1 1 7. do 12.
12 Košir Janez 1 1 7. do 12.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 7. krogu  (18.februarja 2019)

ime in priimek točke 1-6 točke 7.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 51 5+1+1+2+2 62 1
2 Kozjek Ciril 46 5+1+1+1 54 2
3 Pangrič Darko 44 4+1 49 3
4 Pirc Dušan 39 6+1+1 47 4
5 Gregorič Etbin 36 5+1+1+2 45 5
6 Lapanja Dragica 38 5+1 44 6
7 Novak Miha 37 37 7
8 Možina Aleksander 35 35 8
9 Uranič Miran 29 4+1 34 9
10 Znoj Marko 29 3 32 10
11 Posavec Jurij 24 4+2 30 11
12 XY
26 26 12. do 13.
13 Košir Janez 21 4+1 26 12. do 13.
14 Dolinar Bojan 22 2+1 25 14
15 Mežnar Franci 20 20 15
16 Prešern Benjamin 14 3 17 16
17 Maček Branko 14 1 15 17
18 Pivec Maks 12 2 14 18
19 Globočnik Slavko 11 2 13 19. do 20.
20 Poljanšek Bogdan 13 13 19. do 20.
21 Tratar Silvo 10 10 21
22 Bajželj Mitja 5 3 8 22. do 23.
23 Nadišar Miro 8 8 22. do 23.
24 Oberstar Janez 6 6 24. do 25.
25 Jovanovič Dragan 6 6 24. do 25.
26 Smolej Petra 4 1 5 26
27 Jerše Marjan 2 2 4 27
28 Jevšnik Aleš 1 2 3 28. do 32.
29 Seme Robi 1 2 3 28. do 32.
30 Markovič Vili 2 1 3 28. do 32.
31 Rozman Peter 3 3 28. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 28. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 7. krogu
1 Posavec Jurij 2 1 5 1
2 Znoj Marko 1 1 3 2
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 11.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 11.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 11.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 11.
11 Dolinar Bojan 1 1 7. do 11.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 6. krogu  ( 4.februarja 2019)
ime in priimek točke 1-5 točke 6.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 45 5+1 51 1
2 Kozjek Ciril 38 4+1+1+2 46 2
3 Pangrič Darko 36 5+1+1+1 44 3
4 Pirc Dušan 32 6+1 39 4
5 Lapanja Dragica 32 4+2 38 5
6 Novak Miha 30 6+1 37 6
7 Gregorič Etbin 25 5+1+1+2+2 36 7
8 Možina Aleksander 28 5+1+1 35 8
9 Znoj Marko 23 5+1 29 9. do 10.
10 Uranič Miran 29 29 9. do 10.
11 XY
22 4 26 11
12 Posavec Jurij 20 3+1 24 12
13 Dolinar Bojan 19 3 22 13
14 Košir Janez 21 21 14
15 Mežnar Franci 17 3 20 15
16 Maček Branko 11 3 14 16. do 17.
17 Prešern Benjamin 14 14 16. do 17.
18 Poljanšek Bogdan 13 13 18
19 Pivec Maks 8 4 12 19
20 Globočnik Slavko 9 2 11 20
21 Tratar Silvo 8 2 10 21
22 Nadišar Miro 8 8 22
23 Oberstar Janez 6 6 23.do 24.
24 Jovanovič Dragan 6 6 23.do 24.
25 Bajželj Mitja 5 5 25
26 Smolej Petra 3 1 4 26
27 Rozman Peter 3 3 27. do 28.
28 Porenta Marjan 3 3 27. do 28.
29 Jerše Marjan 1 1 2 29. do 30.
30 Markovič Vili 2 2 29. do 30.
31 Pečenik Lojze 1 1 31.do 34.
32 Kajzer Matjaž 1 1 31.do 34.
33 Jevšnik Aleš 1 1 31.do 34.
34 Seme Robi 1 1 31.do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 6. krogu
1 Znoj Marko 1 1 3 1. do 2.
2 Posavec Jurij 1 1 3 1. do 2.
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 10.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 10.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 10.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 10.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 5. krogu  ( 21.januarja 2019)
ime in priimek turnirjev točke 1-4 točke 5.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 4 39 4+2 45 1
2 Kozjek Ciril 4 32 4+1+1 38 2
3 Pangrič Darko 3 24 6+1+1+2+2 36 3
4 Pirc Dušan 3 25 6+1 32 4. do 5.
5 Lapanja Dragica 4 28 4 32 4. do 5.
6 Novak Miha 3 22 5+1+1+1 30 6
7 Uranič Miran 4 21 4+1+1+2 29 7
8 Možina Aleksander 4 24 4 28 8
9 Gregorič Etbin 2 25 25 9
10 Znoj Marko 4 17 5+1 23 10
11 XY 3 22 22 11
12 Košir Janez 3 16 4+1 21 12
13 Posavec Jurij 4 17 3 20 13
14 Dolinar Bojan 4 17 2 19 14
15 Mežnar Franci 4 13 3+1 17 15
16 Prešern Benjamin 4 11 3 14 16
17 Poljanšek Bogdan 4 10 3 13 17
18 Maček Branko 3 6 4+1 11 18
19 Globočnik Slavko 3 9 9 19
20 Nadišar Miro 2 8 8 20. do 22.
21 Pivec Maks 3 6 2 8 20. do 22.
22 Tratar Silvo 3 6 2 8 20. do 22.
23 Oberstar Janez 2 6 6 23. do 24.
24 Jovanovič Dragan 4 5 1 6 23. do 24.
25 Bajželj Mitja 2 5 5 25
26 Rozman Peter 1 3 3 26. do 28.
27 Smolej Petra 2 2 1 3 26. do 28.
28 Porenta Marjan 3 2 1 3 26. do 28.
29 Pečenik Lojze  1 1 1 29. do 31.
30 Kajzer Matjaž 1 1 1 29. do 31.
31 Jerše Marjan 1 1 1 29. do 31.