NTZ Orehek

 

 

Liga dvojic 2018/19 – končna lestvica po 10.krogih

Mi-2 sta bila:                     Iztok Mihelič in Marko Znoj …………..1.m.
PRSTJENCA sta bila:       Dragica Lapanja in Ciril Kozjek……….2.m.
TOPNIČARJA sta bila:    Bojan Dolinar in Etbin Gregorič……..3.m.

 

po 10.krogu    tekem zmage porazi seti 10.k skupaj točke 1. do 10. kroga skupaj mesto
1 MI-2 53 38 15 14//8 110/58 3+5+5+6+5+4+5+5+5+5 48 1
2 PRSTJENCA 53 36 17 13//4 109/60 3+4+5+6+4+5+4+5+5+5 46 2
3 TOPNIČARJA 53 28 25 10//10 92//82 4+4+5+2+3+4+5+5+3+ 38 3
4 LUZERJA 48 24 24 7//13 70/81 3+5+4+4+4+2+3+5+3 33 4
5 BLEFERJA 53 23 30 7//12 74/95 4+6+5+5+5+1+2+2+1+2 33 5
6 GARAČA 48 10 38 7//11 52/100 1+1+4+1+3+3+1+2+3 19 6
7 TALENTA 33 8 20 25//46 4+3+2+1+3 13 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 9.krogu    tekem zmage porazi seti 9.kr. skupaj točke 1 do 9
skupaj mesto
1 MI-2 48 34 14 14//4 96/50 3+5+5+6+5+4+5+5+5 43 1
2 PRSTJENCA 48 32 16 12//7 96/56 3+4+5+6+4+5+4+5+5 41 2
3 TOPNIČARJA 48 26 22 8//13 82/72 4+4+5+2+3+4+5+5+3 35 3
4 BLEFERJA 48 22 26 5//15 67/83 4+6+5+5+5+1+2+2+1 31 4
5 LUZERJA 43 22 21 13//9 63/68 3+5+4+4+4+2+3+5 30 5
6 GARAČA 43 8 35 9//13 45/89 1+1+4+1+3+3+1+2 16 6
7 TALENTA 33 8 20 25//46 4+3+2+1+3 13 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

po 8.krogu    tekem zmage porazi seti 8.kr. skupaj točke 1 do 8
skupaj mesto
1 MI-2 43 30 13 13//5 82//46 3+5+5+6+5+4+5+5 38 1
2 PRSTJENCA 43 28 15 13//5 84//49 3+4+5+6+4+5+4+5 36 2
3 TOPNIČARJA 43 24 19 13//7 74//59 4+4+5+2+3+4+5+5 32 3
4 BLEFERJA 43 22 21 4//14 62//68 4+6+5+5+5+1+2+2 30 4
5 LUZERJA 38 18 20 8//10 50//59 3+5+4+4+4+2+3 25 5
6 GARAČA 38 7 31 5//15 36//76 1+1+4+1+3+3+1 14 6
7 TALENTA 28 8 20 25//46 4+3+2+1+3 13 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 7.krogu    tekem zmage porazi seti 7.kr. skupaj točke 1 do 7 skupaj mesto
1 MI-2 38 26 12 12//6 69//41 3+5+5+6+5+4+5 33 1
2 PRSTJENCA 38 24 14 12//8 71//44 3+4+5+6+4+5+4 31 2
3 BLEFERJA 38 21 17 6//14 58//54 4+6+5+5+5+1+2 28 3
4 TOPNIČARJA 38 20 18 14//6 61//52 4+4+5+2+3+4+5 27 4
5 LUZERJA 33 16 17 6//14 42//49 3+5+4+4+4+2 22 5
6 GARAČA 33 7 26 11//3 31//61 1+1+4+1+3+3 13 6
7 TALENTA 28 8 20 25//46 4+3+2+1+3 13 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 6.krogu    tekem zmage porazi seti 6.kr. skupaj točke 1 do 6 skupaj mesto
1 MI-2 33 22 11 10//6 57//35 3+5+5+6+5+4 28 1
2 PRSTJENCA 33 21 12 14//7 59//36 3+4+5+6+4+5 27 2
3 BLEFERJA 33 20 13 3//15 52//40 4+6+5+5+5+1 26 3
4 TOPNIČARJA 33 16 17 9//10 47//46 4+4+5+2+3+4 22 4
5 LUZERJA 28 15 13 9//6 36//35 3+5+4+4+4 20 5
6 TALENTA 28 8 20 25//46 4+3+2+1+3 13 6
7 GARAČA 28 5 23 9//10 20//58 1+1+4+1+3 10 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 5.krogu tekem zmage porazi seti 5.kr. skupaj točke 1 do 5 skupaj mesto
1 BLEFERJA 28 20 8 14//6 49//25 4+6+5+5+5 25 1
2 MI-2 28 19 9 12//6 47//29 3+5+5+6+5 24 2
3 PRSTJENCA 28 17 11 12//8 45//29 3+4+5+6+4 22 3
4 TOPNIČARJA 28 13 15 10//10 38//36 4+4+5+2+3 18 5
5 LUZERJA 23 12 11 27//29 3+5+4+4 16 4
6 TALENTA 28 8 20 7//11 25//46 4+3+2+1+3 13 6
7 GARAČA 23 3 20 1//15 11//48 1+1+4+1 7 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 4.krogu    tekem zmage porazi seti 4.kr. skupaj točke 1,2,3,4 skupaj mesto
1 BLEFERJA 23 16 7 8//6 35//19 4+6+5+5 20 1
2 MI-2 23 15 8 11//4 35//23 3+5+5+6 19 2
3 PRSTJENCA 23 14 9 11//2 33//21 3+4+5+6 18 3
4 LUZERJA 23 12 11 7//7 27//29 3+5+4+4 16 4
5 TOPNIČARJA 23 11 12 4//11 28//26 4+4+5+2 15 5
6 TALENTA 23 6 17 3//12 18//35 4+3+2+1 10 6
7 GARAČA 18 3 15 7//9 10//33 1+1+4 6 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 3.krogu    tekem zmage porazi seti3.kr. skupaj točke skupaj mesto
1 BLEFERJA 17 12 5 9//6 27//13 4+6+5 15 1
2 MI-2 17 10 7 8//4 24//19 3+5+5 13 2
3 TOPNIČARJA 17 10 7 9//4 24//15 4+4+5 13 3
4 PRSTJENCA 17 9 8 9//6 22//19 3+4+5 12 4
5 LUZERJA 17 9 8 7//9 20//22 3+5+4 12 5
6 TALENTA 17 6 11 5//9 15//23 4+3+2 9 6
7 GARAČA 12 0 12 3//12 3//24 1+1 2 7

 

 

 

 

 

 

 

 

po 2.krogu    tekem zmage porazi seti 1 skupaj točke skupaj mesto
1 BLEFERJA 5+6 3+5 2+1 (7:4) 18//7 4+6 10 1
2 MI-2 5+6 2+4 3+2 (7:8) 16//15 3+5 8 2
3 TOPNIČARJA 5+6 3+3 2+3 (7:5) 15//11 4+4 8 3
4 LUZERJA 5+6 2+4 3+2 (5:8) 13//13 3+5 8 4
5 PRSTJENCA 5+6 2+3 3+3 (6:7) 13//13 3+4 7 5
6 TALENTA 5+6 3+2 2+4 (6:6) 10//14 4+3 7 6
7 GARAČA 6 0 6 0//12 1 1 7

 

 

 

 

 

 

 

 

1.krog   (22.10.2018) 1 2 3 4 5 6 zmage seti točke
1 TOPNIČARJA 1 (2:1) 0(1:2) 0(0:2) 1(2:0) 1(2:0) 3 (7:5) 4
2 MI-2 0(1:2) 0(1:2) 1(2:1) 1(2:1) 0(1:2) 2 (7:8) 3
3 LUZERJA 1(2:1) 1(2:1) 0(0:2) 0(1:2) 0(0:2) 2 (5:8) 3
4 BLEFERJA 1(2:0) 0(1:2) 1(2:0) 0(0:2) 1(2:0) 3 (7:4) 4
5 PRSTJENCA 0(0:2) 0(1:2) 1(2:1) 1(2:0) 0(1:2) 2 (6:7) 3
6 TALENTA 0(0:2) 1(2:1) 1(2:0) 0(0:2) 1(2:1) 3 (6:6) 4

7. krog

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 7. krogu  ( 18.februarja 2019)
ime in priimek točke 1-6 točke 7.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 51 5+1+1+2+2 62 1
2 Kozjek Ciril 46 5+1+1+1 54 2
3 Pangrič Darko 44 4+1 49 3
4 Pirc Dušan 39 6+1+1 47 4
5 Gregorič Etbin 36 5+1+1+2 45 5
6 Lapanja Dragica 38 5+1 44 6
7 Novak Miha 37 37 7
8 Možina Aleksander 35 35 8
9 Uranič Miran 29 4+1 34 9
10 Znoj Marko 29 3 32 10
11 Posavec Jurij 24 4+2 30 11
12 xy 26 26 12. do 13.
13 Košir Janez 21 4+1 26 12. do 13.
14 Dolinar Bojan 22 2+1 25 14
15 Mežnar Franci 20 20 15
16 Prešern Benjamin 14 3 17 16
17 Maček Branko 14 1 15 17
18 Pivec Maks 12 2 14 18
19 Globočnik Slavko 11 2 13 19. do 20.
20 Poljanšek Bogdan 13 13 19. do 20.
21 Tratar Silvo 10 10 21
22 Bajželj Mitja 5 3 8 22. do 23.
23 Nadišar Miro 8 8 22. do 23.
24 Oberstar Janez 6 6 24. do 25.
25 Jovanovič Dragan 6 6 24. do 25.
26 Smolej Petra 4 1 5 26
27 Jerše Marjan 2 2 4 27
28 Jevšnik Aleš 1 2 3 28. do 32.
29 Seme Robi 1 2 3 28. do 32.
30 Markovič Vili 2 1 3 28. do 32.
31 Rozman Peter 3 3 28. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 28. do 32.
33 Pečenik Lojze 1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 6. krogu  ( 4.februarja 2019)
ime in priimek točke 1-5 točke 6.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 45 5+1 51 1
2 Kozjek Ciril 38 4+1+1+2 46 2
3 Pangrič Darko 36 5+1+1+1 44 3
4 Pirc Dušan 32 6+1 39 4
5 Lapanja Dragica 32 4+2 38 5
6 Novak Miha 30 6+1 37 6
7 Gregorič Etbin 25 5+1+1+2+2 36 7
8 Možina Aleksander 28 5+1+1 35 8
9 Znoj Marko 23 5+1 29 9. do 10.
10 Uranič Miran 29 29 9. do 10.
11 XY 22 4 26 11
12 Posavec Jurij 20 3+1 24 12
13 Dolinar Bojan 19 3 22 13
14 Košir Janez 21 21 14
15 Mežnar Franci 17 3 20 15
16 Maček Branko 11 3 14 16. do 17.
17 Prešern Benjamin 14 14 16. do 17.
18 Poljanšek Bogdan 13 13 18
19 Pivec Maks 8 4 12 19
20 Globočnik Slavko 9 2 11 20
21 Tratar Silvo 8 2 10 21
22 Nadišar Miro 8 8 22
23 Oberstar Janez 6 6 23.do 24.
24 Jovanovič Dragan 6 6 23.do 24.
25 Bajželj Mitja 5 5 25
26 Smolej Petra 3 1 4 26
27 Rozman Peter 3 3 27. do 28.
28 Porenta Marjan 3 3 27. do 28.
29 Jerše Marjan 1 1 2 29. do 30.
30 Markovič Vili 2 2 29. do 30.
31 Pečenik Lojze 1 1 31.do 34.
32 Kajzer Matjaž 1 1 31.do 34.
33 Jevšnik Aleš 1 1 31.do 34.

Točkovanje posameznikov 2018/19

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 10. krogu  (1. aprila 2019)
ime in priimek točke 1-9 točke 10.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 84 5+1 90 1
2 Pangrič Darko 67 4+1+1+2+2 77 2
3 Kozjek Ciril 69 4+1+1 75 3
4 Gregorič Etbin 59 6+1+1+1 68 4
5 Pirc Dušan 59 5+1 65 5
6 Lapanja Dragica 54 4+1 59 6
7 Uranič Miran 46 4+1 51 7
8 Novak Miha 42 4+1+1+2 50 8
9 Znoj Marko 41 4+2 47 9
10 Možina Aleksander 41 4+1 46 10
11 Posavec Jurij 38 4 42 11
12 Dolinar Bojan 32 3 35 12
13 Košir Janez 30 30 13
14 xy 26 26 14
15 Maček Branko 21 3 24 15
16 Prešern Benjamin 20 1 21 16
17 Mežnar Franci 20 20 17. do 18.
18 Pivec Maks 18 2 20 17. do 18.
19 Globočnik Slavko 17 2 19 19
20 Tratar Silvo 14 2 16 20
21 Poljanšek Bogdan 14 14 21
22 Bajželj Mitja 10 10 22. do 23.
23 Nadišar Miro 8 2 10 22. do 23.
24 Smolej Petra 7 1 8 24
25 Jevšnik Aleš 6 1 7 25
26 Oberstar Janez 6 6 26. do 28.
27 Jovanovič Dragan 6 6 26. do 28.
28 Markovič Vili 6 6 26. do 28.
29 Jerše Marjan 5 5 29. do 30.
30 Seme Robi 4 1 5 29. do 30.
31 Rozman Peter 3 3 31. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 31. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 10. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Znoj Marko 2 1 5 2
3 Lapanja Dragica 2 4 3
4 Pangrič Darko 1 2 4. do 7.
5 Mihelič Iztok 1 2 4. do 7.
6 Dolinar Bojan 2 2 4. do 7.
7 xy 1 0 2 4. do 7.
8 Prešeren Benjamin 1 1 8. do 13.
9 Možina Aleksander 1 1 8. do 13.
10 Nadišar Miro 1 1 8. do 13.
11 Uranič Miran 1 1 8. do 13.
12 Mežnar Franci 1 1 8. do 13.
13 Košir Janez 1 1 8. do 13.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 9. krogu  ( 18.marca 2019)
ime in priimek točke 1-8 točke 9.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 73 5+1+1+2+2 84 1
2 Kozjek Ciril 63 5+1 69 2
3 Pangrič Darko 57 6+1+1+2 67 3
4 Pirc Dušan 52 6+1 59 4. do 5.
5 Gregorič Etbin 51 5+1+1+1 59 4. do 5.
6 Lapanja Dragica 49 3+2 54 6
7 Uranič Miran 40 4+1+1 46 7
8 Novak Miha 37 5 42 8
9 Znoj Marko 37 4 41 9. do 10.
10 Možina Aleksander 35 5+1 41 9. do 10.
11 Posavec Jurij 35 3 38 11
12 Košir Janez 30 30 12
13 Dolinar Bojan 28 3+1 32 13
14 xy 26 26 14
15 Maček Branko 18 3 21 15
16 Mežnar Franci 20 20 16.do 17.
17 Prešern Benjamin 17 3 20 16.do 17.
18 Pivec Maks 16 2 18 18
19 Globočnik Slavko 15 2 17 19
20 Poljanšek Bogdan 13 1 14 20. do 21.
21 Tratar Silvo 11 3 14 20. do 21.
22 Bajželj Mitja 10 10 22
23 Nadišar Miro 8 8 23
24 Smolej Petra 6 1 7 24
25 Oberstar Janez 6 6 25. do 28.
26 Jovanovič Dragan 6 6 25. do 28.
27 Jevšnik Aleš 5 1 6 25. do 28.
28 Markovič Vili 4 2 6 25. do 28.
29 Jerše Marjan 5 5 29
30 Seme Robi 3 1 4 30
31 Rozman Peter 3 3 31. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 31. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 9. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Lapanja Dragica 2 4 2
3 Znoj Marko 1 1 3 3
4 xy 1 0 2 4. do 7.
5 Pangrič Darko 1 2 4. do 7.
6 Mihelič Iztok 1 2 4. do 7.
7 Dolinar Bojan 2 2 4. do 7.
8 Prešeren Benjamin 1 1 8. do 12.
9 Nadišar Miro 1 1 8. do 12.
10 Uranič Miran 1 1 8. do 12.
11 Mežnar Franci 1 1 8. do 12.
12 Košir Janez 1 1 8. do 12.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 8. krogu  ( 4.marca 2019)
ime in priimek točke 1-7 točke 8.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 62 5+1+1+2+2 73 1
2 Kozjek Ciril 54 5+1+1+2 63 2
3 Pangrič Darko 49 5+1+1+1 57 3
4 Pirc Dušan 47 4+1 52 4
5 Gregorič Etbin 45 5+1 51 5
6 Lapanja Dragica 44 4+1 49 6
7 Uranič Miran 34 4+1+1 40 7
8 Novak Miha 37 37 8. do 9.
9 Znoj Marko 32 4+1 37 8. do 9.
10 Možina Aleksander 35 35 10. do 11.
11 Posavec Jurij 30 3+2 35 10. do 11.
12 Košir Janez 26 3+1 30 12
13 Dolinar Bojan 25 3 28 13
14 XY 26 26 14
15 Mežnar Franci 20 20 15
16 Maček Branko 15 3 18 16
17 Prešern Benjamin 17 17 17
18 Pivec Maks 14 2 16 18
19 Globočnik Slavko 13 2 15 19
20 Poljanšek Bogdan 13 13 20
21 Tratar Silvo 10 1 11 21
22 Bajželj Mitja 8 2 10 22
23 Nadišar Miro 8 8 23
24 Oberstar Janez 6 6 24. do 26.
25 Jovanovič Dragan 6 6 24. do 26.
26 Smolej Petra 5 1 6 24. do 26.
27 Jerše Marjan 4 1 5 27. do 28.
28 Jevšnik Aleš 3 2 5 27. do 28.
29 Markovič Vili 3 1 4 29
30 Seme Robi 3 3 30. do 32.
31 Rozman Peter 3 3 30. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 30. do 32.
33 Pečenik Lojze 1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 8. krogu
1 Posavec Jurij 3 1 7 1
2 Znoj Marko 1 1 3 2
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 12.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 12.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 12.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 12.
11 Dolinar Bojan 1 1 7. do 12.
12 Košir Janez 1 1 7. do 12.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 7. krogu  (18.februarja 2019)

ime in priimek točke 1-6 točke 7.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 51 5+1+1+2+2 62 1
2 Kozjek Ciril 46 5+1+1+1 54 2
3 Pangrič Darko 44 4+1 49 3
4 Pirc Dušan 39 6+1+1 47 4
5 Gregorič Etbin 36 5+1+1+2 45 5
6 Lapanja Dragica 38 5+1 44 6
7 Novak Miha 37 37 7
8 Možina Aleksander 35 35 8
9 Uranič Miran 29 4+1 34 9
10 Znoj Marko 29 3 32 10
11 Posavec Jurij 24 4+2 30 11
12 XY
26 26 12. do 13.
13 Košir Janez 21 4+1 26 12. do 13.
14 Dolinar Bojan 22 2+1 25 14
15 Mežnar Franci 20 20 15
16 Prešern Benjamin 14 3 17 16
17 Maček Branko 14 1 15 17
18 Pivec Maks 12 2 14 18
19 Globočnik Slavko 11 2 13 19. do 20.
20 Poljanšek Bogdan 13 13 19. do 20.
21 Tratar Silvo 10 10 21
22 Bajželj Mitja 5 3 8 22. do 23.
23 Nadišar Miro 8 8 22. do 23.
24 Oberstar Janez 6 6 24. do 25.
25 Jovanovič Dragan 6 6 24. do 25.
26 Smolej Petra 4 1 5 26
27 Jerše Marjan 2 2 4 27
28 Jevšnik Aleš 1 2 3 28. do 32.
29 Seme Robi 1 2 3 28. do 32.
30 Markovič Vili 2 1 3 28. do 32.
31 Rozman Peter 3 3 28. do 32.
32 Porenta Marjan 3 3 28. do 32.
33 Pečenik Lojze  1 1 33. do 34.
34 Kajzer Matjaž 1 1 33. do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 7. krogu
1 Posavec Jurij 2 1 5 1
2 Znoj Marko 1 1 3 2
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 11.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 11.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 11.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 11.
11 Dolinar Bojan 1 1 7. do 11.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 6. krogu  ( 4.februarja 2019)
ime in priimek točke 1-5 točke 6.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 45 5+1 51 1
2 Kozjek Ciril 38 4+1+1+2 46 2
3 Pangrič Darko 36 5+1+1+1 44 3
4 Pirc Dušan 32 6+1 39 4
5 Lapanja Dragica 32 4+2 38 5
6 Novak Miha 30 6+1 37 6
7 Gregorič Etbin 25 5+1+1+2+2 36 7
8 Možina Aleksander 28 5+1+1 35 8
9 Znoj Marko 23 5+1 29 9. do 10.
10 Uranič Miran 29 29 9. do 10.
11 XY
22 4 26 11
12 Posavec Jurij 20 3+1 24 12
13 Dolinar Bojan 19 3 22 13
14 Košir Janez 21 21 14
15 Mežnar Franci 17 3 20 15
16 Maček Branko 11 3 14 16. do 17.
17 Prešern Benjamin 14 14 16. do 17.
18 Poljanšek Bogdan 13 13 18
19 Pivec Maks 8 4 12 19
20 Globočnik Slavko 9 2 11 20
21 Tratar Silvo 8 2 10 21
22 Nadišar Miro 8 8 22
23 Oberstar Janez 6 6 23.do 24.
24 Jovanovič Dragan 6 6 23.do 24.
25 Bajželj Mitja 5 5 25
26 Smolej Petra 3 1 4 26
27 Rozman Peter 3 3 27. do 28.
28 Porenta Marjan 3 3 27. do 28.
29 Jerše Marjan 1 1 2 29. do 30.
30 Markovič Vili 2 2 29. do 30.
31 Pečenik Lojze 1 1 31.do 34.
32 Kajzer Matjaž 1 1 31.do 34.
33 Jevšnik Aleš 1 1 31.do 34.
34 Seme Robi 1 1 31.do 34.

 

tolažilna skupina 1.mesto 2.mesto sk.točk uvrstitev
po 6. krogu
1 Znoj Marko 1 1 3 1. do 2.
2 Posavec Jurij 1 1 3 1. do 2.
3 XY
1 0 2 3. do 6.
4 Lapanja Dragica 1 2 3. do 6.
5 Pangrič Darko 1 2 3. do 6.
6 Mihelič Iztok 1 2 3. do 6.
7 Prešeren Benjamin 1 1 7. do 10.
8 Nadišar Miro 1 1 7. do 10.
9 Uranič Miran 1 1 7. do 10.
10 Mežnar Franci 1 1 7. do 10.

 

 

Lestvica posameznikov 2018/19 po 5. krogu  ( 21.januarja 2019)
ime in priimek turnirjev točke 1-4 točke 5.tur. skupaj uvrstitev
1 Mihelič Iztok 4 39 4+2 45 1
2 Kozjek Ciril 4 32 4+1+1 38 2
3 Pangrič Darko 3 24 6+1+1+2+2 36 3
4 Pirc Dušan 3 25 6+1 32 4. do 5.
5 Lapanja Dragica 4 28 4 32 4. do 5.
6 Novak Miha 3 22 5+1+1+1 30 6
7 Uranič Miran 4 21 4+1+1+2 29 7
8 Možina Aleksander 4 24 4 28 8
9 Gregorič Etbin 2 25 25 9
10 Znoj Marko 4 17 5+1 23 10
11 XY 3 22 22 11
12 Košir Janez 3 16 4+1 21 12
13 Posavec Jurij 4 17 3 20 13
14 Dolinar Bojan 4 17 2 19 14
15 Mežnar Franci 4 13 3+1 17 15
16 Prešern Benjamin 4 11 3 14 16
17 Poljanšek Bogdan 4 10 3 13 17
18 Maček Branko 3 6 4+1 11 18
19 Globočnik Slavko 3 9 9 19
20 Nadišar Miro 2 8 8 20. do 22.
21 Pivec Maks 3 6 2 8 20. do 22.
22 Tratar Silvo 3 6 2 8 20. do 22.
23 Oberstar Janez 2 6 6 23. do 24.
24 Jovanovič Dragan 4 5 1 6 23. do 24.
25 Bajželj Mitja 2 5 5 25
26 Rozman Peter 1 3 3 26. do 28.
27 Smolej Petra 2 2 1 3 26. do 28.
28 Porenta Marjan 3 2 1 3 26. do 28.
29 Pečenik Lojze  1 1 1 29. do 31.
30 Kajzer Matjaž 1 1 1 29. do 31.
31 Jerše Marjan 1 1 1 29. do 31.

 

 

zima 2019

Galerija – upokojenci (januar)

 

Upokojensko – veteranski klubski turnirji sezone 2018/19

 

 

malo mlajša skupina tekem zmage porazi seti 3.kr. seti skup. toč. 3.kr. sk.točk uvrstitev
1 Posavec Jurij 16 12 4 11//3 29//16 6 15 1
2 Znoj Marko 16 10 6 9//5 27//19 5 13 2
3 Globočnik Slavko 16 6 10 5//9 19//28 3 9 3
4 Tratar Silvo 16 6 10 5//9 16//25 3 9 4
5 Maček Branko 16 5 11 2//10 17//27 2 8 5
6 Pivec Maks 12 5 7 4//9 27//32 3 7 6
7 Dolinar Bojan 6 5 1 11//2 11//2 6 6 7
malo starejša skupina
1 Oberstar Janez 12 12 0 6//1 30//4 3 15 1
2 Jenšterle Vinko 8 5 3 3//3 12//7 2 7 2
3 Porenta Marjan 6 5 1 10//2 6 3
4 Cimperman Jože 6 3 3 6//6 4 4
5 Miklošič Emil 12 1 11 1//6 4//28 1 4 5
6 Trajkovič Zoran 4 2 2 7//9 3 6
7 Jerše Marjan 4 1 3 8//9 2 7
ženske
1 Kunstelj Marina 6 1 5 3//10 2 1
2 Štular Jelka 6 1 5 2//11 2 2

 

mlajša skupina tekem zmage porazi seti 2.kr. seti skup. toč. 2.kr. sk.točk uvrstitev
1 Posavec Jurij 10 7 3 6//7 18//13 4 9 1
2 XY 10 6 4 8//7 19//13 4 8 2
3 Znoj Marko 10 6 4 11//3 18//14 6 8 3
4 Maček Branko 10 4 6 8//5 15//17 5 6 4
5 Globočnik Slavko 10 4 6 8//10 14//19 3 6 5
6 Tratar Silvo 10 4 6 2//11 11//16 2 6 6
7 Pivec Maks 6 3 3 8//6 23//23 4 4 7
starejša skupina
1 Oberstar Janez 10 10 0 12//1 24//3 7 12 1
2 Porenta Marjan 6 5 1 10//2 10//2 6 6 2
3 Jenšterle Vinko 6 4 2 9//4 9//4 5 5 3
4 Cimperman Jože 6 3 3 6//6 6//6 4 4 4
5 Trajkovič Zoran 4 2 2 7//9 7//9 3 3 5
6 Miklošič Emil 10 1 9 2//10 3//22 2 3 6
7 Jerše Marjan 4 1 3 8//9 8//9 2 2 7
ženske
1 Kunstelj Marina 6 1 5 3//10 3//10 2 2 1
2 Štular Jelka 6 1 5 2//11 2//11 2 2 2